Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy.

Obecnie, do naszego zespołu szukamy doświadczonego i samodzielnego PHP Developera.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów firmy w zakresie rozwijania, instalacji, dostosowania i utrzymania aplikacji internetowych
  • testowanie i poprawianie błędów w tworzonych systemach,
  • doskonalenie funkcjonalności systemów informatycznych na podstawie własnej analizy,
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań systemowych, programistycznych , procesowych i kontrolnych w powierzonych obszarach IT,
  • tworzenie dokumentacji do tworzonego systemu,

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu w PHP oraz w programowaniu obiektowym,
  • podstawowa znajomość HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość systemów baz danych (MySQL, PostgreSQL),
  • znajomość środowiska LAMP
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji – GIT
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość frameworków MVC,
  • znajomość frameworków Symfony, Zend lub innych,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Composer, Docker,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum),
  • doświadczenie w realizacji dużych projektów o międzynarodowym charakterze,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie w pracy z systemami Moodle/Totara.

Oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy.
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy.
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych.
  • Dogodną lokalizację biura.
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Pyszną kawę.
  • Praca w biurze/z domu i elastyczne godziny pracy.